733114032

Vyhledávání:

rozšířené

AKTUALITY

31.05.2017

3D Grafické návrhy zdarma

3D Grafický návrh ZDARMA 

Máte v plánu rekonstruovat koupelnu ? Potřebujete poradit, pomoct vybrat vhodné zařizovací předměty, nebo už máte vše vybrané a chcete vidět koupelnu jako celek ? Se vším Vám rádi pomůžeme. Navíc s námi ušetříte ! Za grafický návrh nepožadujeme žádné zálohy ani závazné objednávky. 

Jak to funguje ? 

Jediné co po Vás budeme chtít je technický nákres místnosti( stačí rukou). Technický nákres musí obsahovat veškeré informace jako jsou např. umístění oken, výška a šířka oken, šikmina apodob. specifika vaší koupelny.

Jak dlouho budu čekat na grafický návrh ? 

Zpravidla grafický návrh máme hotový do 3 dnů od obdržení technického nákresu a doplnění veškerých informací. Ale může se také stát, že nám to bude trvat déle - je vás hodně :) 

Ke grafickému návrhu dostanete i cenovou nabídku

Nebojíme se toho a nic neschováváme ! Jsme nejlevnější koupelnové studio - eshop na trhu. Proto se cenové nabídky nebojíme, cenovou nabídku odesíláme vč. označení výrobku, tak aby jste si mohli dohledat ceny. Ostatní dodavatelé Vám cenovou nabídku zašlou bez označení. My se chováme férově a vždy se dá na všem domluvit :)

Nevím si rady se zaměřením koupelny :( 

Pokud si nevíte rady a jste z okolí Českolipska, rádi Vám se vším pomůžeme. Přijedeme k Vám zaměříme koupelnu a společně proberem možné řešení, výběr zboží a obkladů. Dokonce Vám můžeme zprostředkovat řemeslníky k realizaci, doporučujeme pouze osvědčené, poctivé a kvalitní řemeslníky ! 


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Provozovatel
  • KM koupelny, s.r.o.
    Antonína Sovy 1777/11, 470 01 Česká Lípa
  • IČO: 27306844, DIČ: CZ27306844
  • Tel.: 733114032

  • HOT-LINE
  • Náš SHOWROOM naleznete v České Lípě a to na adrese Antonína Sovy 1777/11, 470 01 Česká Lípa.